Tapahtumakalenteri
Lentopallo klo 19-21Sunnuntai
1.11.2020
Sähly klo 19-21Maanantai
2.11.2020
Ikivihreät salissa klo 15-16 maanantainaMaanantai
2.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 12:40-13:25Maanantai
2.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 11:40-13:25Tiistai
3.11.2020
Sulkapallo klo 18-19.30Tiistai
3.11.2020
Circuit salissa keskiviikkoisin 19-20Keskiviikko
4.11.2020
4 H-kerho 16.30-17.30Keskiviikko
4.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 13:40-14:25Keskiviikko
4.11.2020
Jooga klo 18.00-19.30Torstai
5.11.2020
Sähly klo 19-21Perjantai
6.11.2020
Lentopallo klo 19-21Sunnuntai
8.11.2020
Sähly klo 19-21Maanantai
9.11.2020
Ikivihreät salissa klo 15-16 maanantainaMaanantai
9.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 12:40-13:25Maanantai
9.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 11:40-13:25Tiistai
10.11.2020
Sulkapallo klo 18-19.30Tiistai
10.11.2020
Palonurmen Nuorisoseura ry syyskokous klo 18:30 / Poukaman salissaTiistai
10.11.2020
Circuit salissa keskiviikkoisin 19-20Keskiviikko
11.11.2020
4 H-kerho 16.30-17.30Keskiviikko
11.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 13:40-14:25Keskiviikko
11.11.2020
Jooga klo 18.00-19.30Torstai
12.11.2020
Sähly klo 19-21Perjantai
13.11.2020
Yksityistilaisuus Poukaman salissa / koko päiväLauantai
14.11.2020
Lentopallo klo 19-21Sunnuntai
15.11.2020
Sähly klo 19-21Maanantai
16.11.2020
Ikivihreät salissa klo 15-16 maanantainaMaanantai
16.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 12:40-13:25Maanantai
16.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 11:40-13:25Tiistai
17.11.2020
Sulkapallo klo 18-19.30Tiistai
17.11.2020
Circuit salissa keskiviikkoisin 19-20Keskiviikko
18.11.2020
4 H-kerho 16.30-17.30Keskiviikko
18.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 13:40-14:25Keskiviikko
18.11.2020
Jooga klo 18.00-19.30Torstai
19.11.2020
Sähly klo 19-21Perjantai
20.11.2020
Lentopallo klo 19-21Sunnuntai
22.11.2020
Sähly klo 19-21Maanantai
23.11.2020
Ikivihreät salissa klo 15-16 maanantainaMaanantai
23.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 12:40-13:25Maanantai
23.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 11:40-13:25Tiistai
24.11.2020
Sulkapallo klo 18-19.30Tiistai
24.11.2020
Circuit salissa keskiviikkoisin 19-20Keskiviikko
25.11.2020
4 H-kerho 16.30-17.30Keskiviikko
25.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 13:40-14:25Keskiviikko
25.11.2020
Jooga klo 18.00-19.30Torstai
26.11.2020
Sähly klo 19-21Perjantai
27.11.2020
Lentopallo klo 19-21Sunnuntai
29.11.2020
Sähly klo 19-21Maanantai
30.11.2020
Ikivihreät salissa klo 15-16 maanantainaMaanantai
30.11.2020
Sali varattu / Palonurmen koulu klo 12:40-13:25Maanantai
30.11.2020